Vrancken Leon en Van Oosterwyck Marc aan het feest!
Zondag 30 april 2023: Duivenliefhebbers genieten van eerste mooie lentedag na uitstel vluchten Momignies en Soissons
Op zaterdag werden de duivenvluchten vanuit Momignies en Soissons uitgesteld vanwege het ongunstige weer. Het wachten was tot zondag voordat de 206 duiven in Momignies en de 266 duiven in Soissons konden worden gelost. De duiven en de duivenliefhebbers genoten van de eerste echte mooie lentedag van het jaar en hopen op nog veel mooie dagen zoals afgelopen zondag.
Vrancken Leon uit Scherpenheuvel behaalde de overwinning en de eerste twee plaatsen bij de oude duiven in Momignies tegen 206 duiven. Hij klokte ook de eerste twee prijzen bij de jaarduiven. Met een sterke prestatie toonde Leon zijn klasse door 6 oude duiven in wedstrijd te brengen, waarvan de eerste twee prijzen binnenhaalde en zijn 5e duif de 25ste prijs behaalde. Bij de jaarduiven was het nog indrukwekkender, want Leon behaalde ook de eerste twee prijzen en zijn 3e duif van de 4 ingezette duiven eindigde op de 5e plaats tegen 107 duiven.
Van Oosterwyck Marc uit Testelt behaalde de overwinning bij de oude duiven in Soissons tegen 266 deelnemers en behaalde ook de overwinning bij de jaarduiven tegen 184 deelnemers. Valvekens Victor uit Scherpenheuvel bevestigde zijn sterke prestaties van de afgelopen weken vanuit Momignies en liet ook vanuit Soissons zien dat hij zeer sterk uit de hoek kan komen.
De uitslagen van de duivenvluchten zijn te volgen via onze website.