Geert Beken walst over de tegenstand!
Click here for the Englisch version of the text below
Introductie:
Geert Beken heeft een indrukwekkende seizoenstart met zijn oude duiven achter de rug. Week na week behaalt hij kopposities op de vluchten vanuit Momignies en Soissons. Wat vooral opvalt, is het buitengewoon hoge percentage prijzen dat hij de laatste weken weet te behalen. Met zijn uitzonderlijke prestaties is Geert onmiskenbaar een geduchte concurrent geworden voor duivenliefhebbers. Als zijn jonge duiven dezelfde vorm hebben, kunnen we met recht stellen dat de tegenstand gewaarschuwd is en dat enkel duiven van uitzonderlijke kwaliteit kans maken om Geert te verslaan.

Momignies:
Dominantie en 100% prijs Op de vlucht vanuit Momignies toont Geert Beken wederom zijn suprematie. Met een deelnemersveld van 175 oude duiven eindigt hij op een indrukwekkende 6e en 7e plaats. Wat nog meer in het oog springt, is het feit dat hij een 100% prijspercentage behaalt. Zijn duiven zijn in topvorm en laten zien dat ze zich onderscheiden van de concurrentie.
Soissons:
Voortzetting van het succes Niet alleen op Momignies, maar ook op de vlucht vanuit Soissons laat Geert Beken zijn klasse zien. Met maar liefst 574 oude duiven in de race start hij met een prachtige 5e positie. Wederom behaalt hij een fenomenaal resultaat met een 100% prijspercentage. Dit niveau van consistentie en succes is bewonderenswaardig en toont aan dat Geert een van de besten is in zijn vakgebied.
Een waarschuwing voor de concurrentie Met deze opmerkelijke prestaties van zijn oude duiven, wordt de concurrentie gewaarschuwd. Geert Beken laat zien dat hij beschikt over duiven van exceptionele kwaliteit en dat hij niet makkelijk te verslaan is. Als zijn jonge duiven dezelfde vorm en potentie vertonen, zal het voor concurrenten een enorme uitdaging worden om tegen hem op te boksen. Geert heeft bewezen een geduchte tegenstander te zijn en zijn successen tot nu toe zijn een indicator voor een veelbelovend seizoen.
Conclusie:
Geert Beken is uitstekend van start gegaan in het seizoen met zijn oude duiven. Met voortdurende kopposities en een indrukwekkend percentage prijzen, blijkt hij een dominante kracht te zijn op Momignies en Soissons. Zijn recente prestaties zijn van een ongekend hoog niveau en dienen als een waarschuwing voor de concurrentie. Als zijn jonge duiven dezelfde vorm handhaven, zullen alleen duiven van buitengewone kwaliteit een kans maken om Geert te verslaan.