Wordt lid van onze facebook-groep en doe mee met onze poll!
Click here for the Englisch version of the text below
Tegenwoordig speelt internet een zeer belangrijke rol voor clubs. De meeste clubs hebben al een eigen website, maar ook een Facebook-groep is een belangrijk medium om informatie te delen met leden en niet leden. Dit jaar hebben we onze Facebook-groep gelanceerd en we hebben al 79 leden in deze groep, waaronder niet alleen leden, maar ook Facebook-gebruikers die onze club en onze leden willen volgen op internet. Nog geen lid van onze Facebook-groep? Klik hier om onze groep op Facebook te bezoeken en lid te worden! Stuur deze link ook door naar uw collega-duivenliefhebbers.
Het seizoen voor jonge duiven komt echter zeer traag op gang en dit heeft gevolgen voor de komende wedstrijden. Afgelopen weekend, 1 juli, waren er bijna geen jonge duiven op de halve fondvluchten! We horen/krijgen ook steeds vaker de vraag waarom Bourges niet verplaatst wordt op de kalender, gezien het verloop van het seizoen met de jonge duiven. Maar hoe zien liefhebbers dit? Wat bedoelen ze met het verplaatsen van de nationale vlucht vanuit Bourges? Een week uitstellen? 14 dagen uitstellen en één nationale vlucht minder met de jonge duiven? Of alles laten zoals het is, het zijn immers de liefhebbers zelf die beslissen of ze meedoen of niet! Bij de KBDB en de organisatoren blijft het voorlopig stil omtrent de verdere planning van de nationale kalender en lijkt het onwaarschijnlijk dat er aanpassingen zullen komen.
Via onze Facebook-groep hebben we een poll gelanceerd. Ga naar onze Facebook-groep en doe mee aan deze poll en laat je stem horen! Heb je nog een ander voorstel? Of heb je een opmerking over deze poll, plaats dan zeker je reactie bij deze poll!