Het weer voor zaterdag 19 april
Click here for the English version of the text below
De temperaturen voor aanstaande zaterdag liggen aanzienlijk lager in vergelijking met het afgelopen weekend. Waar de maximumtemperaturen dit keer niet boven de 15°C zullen uitkomen, genoten we vorige zaterdag nog van een aangename 24°C. Hoewel er zonnige periodes worden voorspeld, zullen deze worden afgewisseld met bewolking. Gelukkig blijft het in de meeste regio’s droog.

- Scherpenheuvel: De dag begint met een lichte bewolking en temperaturen rond de 9°C. Naarmate de dag vordert, stijgt de temperatuur tot ongeveer 15°C. Het blijft droog en zonnig, met een zwakke oostenwind.
- Momignies: Het wordt bewolkt met zon, met temperaturen tot 15°C in de middag. De wind is zwak en komt uit het noordoosten.
- Soissons: De ochtend begint fris met temperaturen rond de 6°C. Overdag stijgt de temperatuur tot ongeveer 15°C. Er is een mix van zon en wolken, met een kleine kans op regen later op de dag.